Расписание эвакуационных поездов на 10.03.2022

✅З Києва:
06:23 – №114, 142 Львів – Лиман
07:00 – №722 Дарниця – Харків
07:00 – №732 Дарниця – Дніпро
08:00 – №705 Дарниця – Львів
12:06 – №45 Ужгород – Лиман
13:34 – №114/142 Лиман – Львів
14:07 – №749 Київ – Івано-Франківськ
14:25 – №769 Київ – Кам’янець-Подільський
15:02 – №55 Київ – Рахів
17:00 – №743 Київ – Львів
17:12 – №13 Київ – Солотвино
17:42 – №792 Київ – Кременчук
17:42 – №790 Київ – Кропивницький
18:30 – №81 Київ – Ужгород
19:06 – №44 Київ – Івано-Франківськ
19:48 – №95 Київ – Рахів
20:05 – №29 Київ – Ужгород
20:12 – №49 Київ – Трускавець
20:21 – №59 Київ – Чоп
20:21 – №57 Київ – Ворохта
21:07 – №38 Київ – Запоріжжя
21:15 – №105 Київ – Одеса
21:22 – №97 Київ – Ковель
21:50 – №15 Харків – Рахів
22:03 – №149 Полтава – Чернівці
22:22 – №7 Київ – Чернівці
22:37 – №91 Київ – Львів
22:47 – №46 Лиман – Ужгород
23:46 – №771 Київ – Хмельницький

✅Рейси по ст. Харків:
04:11 – №114, 142 Лиман – Львів
07:15 – ІС+ Харків – Львів
08:00 – ІС+ Харків – Львів
12:36 – №46 Лиман – Ужгород
14:00 – ІС+ Харків – Львів
14:39 – №114, 142 Львів – Лиман
15:09 – №15 Харків – Рахів
17:00 – №723 Харків – Львів
19:27 – №795 Харків – Дніпро
21:08 – №2 Костянтинівка – Івано-Франківськ
21:43 – №7 Харків – Одеса
22:40 – №45 Ужгород – Лиман

✅Рейси по ст. Дніпро:
06:23 – №796 Дніпро – Харків
08:16 – №738 Запоріжжя – Київ
14:00 – №732 Дніпро – Львів
14:26 – №41 Дніпро – Трускавець
16:39 – №6 Запоріжжя – Рахів

✅Рейси по ст. Запоріжжя:
11:07 – №006 Рахів – Запоріжжя
12:20 – №120 Запоріжжя – Львів
14:45 – №005 Запоріжжя – Рахів

✅Рейси по ст. Вінниця:
00:28 – №105 Київ – Одеса
00:58 – №078 Одеса – Ковель
01:05 – №041 Дніпро – Трускавець
02:35 – №771 Київ – Хмельницький
03:42 – №060 Чоп – Київ
03:42 – №058 Ворохта – Київ
03:54 – №106 Одеса – Київ
04:31 – №081 Ужгород – Київ
04:42 – №050 Трускавець – Київ
06:03 – №056 Рахів – Київ
06:47 – №770 Кам’янець-Подільський – Київ
16:41 – №772 Хмельницький – Київ
17:20 – №769 Київ – Кам’янець-Подільський
18:07 – №055 Київ – Рахів
20:50 – №716 Львів – Київ
21:45 – №081 Київ – Ужгород
22:32 – №042 Трускавець – Дніпро
23:17 – №049 Київ – Трускавець
23:26 – №057 Київ – Ворохта
23:26 – №059 Київ – Чоп

Додаткові евакуаційні рейси будуть призначатися протягом дня з урахуванням реального пасажиропотоку, втім вже зараз можемо анонсувати наступне:

🚆Краматорськ
Поїзд 261/262 Краматорськ – Львів, 13 вагонів, 09:00

🚆Харків
Поїзд 229/230 Харків – Ужгород, 21 вагон, 09:40

🚆Дніпро
П. 203/204 Дніпро – Чоп, 18 вагонів, 11:00
П. 215/216 Дніпро – Чоп, 15 вагонів, 19:00

🚆Кривий Ріг
Поїзд 219/220 Кривий Ріг – Чоп, 15 вагонів, 12:00
Поїзд 221/222 Кривий Ріг – Львів, 12 вагонів, 15:00

🚆Одеса
Поїзд 238/237 Одеса – Ужгород, 19 вагонів, 22:32

А цілісний перелік міжнародних евакуаційних рейсів на 10 березня виглядатиме так:
📍Польща
№ 7603/7604 Львів – Пшемисль о 00:40;
№ 7605/7606 Львів – Пшемисль о 05:27;
№35/36 (Одеса) Львів – Пшемисль о 07:10;
№ 907/908 Дніпро – Хелм о 08:00;
№ 7607/7608 Львів – Пшемисль о 08:52;
№ 916/915 Кривий Ріг – Хелм о 10:30;
№ 902/901 Запоріжжя – Хелм о 11:00;
№ 7609/7610 Львів – Пшемисль о 12:12;
№ 7616/7617 Львів – Хелм о 14:00;
№ 7611/7612 Львів – Пшемисль о 15:40;
№ 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм);
№ 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55;
№ 7618/7619 Львів – Хелм о 20:30.

📍Угорщина
Зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсуватимуть 9 пар поїздів.

📍Словаччина
Поїзд Чоп – Чиєрна-над-Тісоу – Кошице вирушатиме о 10:35 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 13:49.