Расписание эвакуационных поездов на 12.03.2022

График поездов УЗ на 12 марта. Все эвакуационные рейсы являются бесплатными.

✅Рейси по ст. Київ
1:00 — ІС+ Дарниця — Харків
1:36 — №17/18 Ужгород — Харків-Пас.
1:36 — №15/16 Рахів — Харків-Пас.
2:30 — №21/22 Трускавець — Харків-Пас.
3:42 — №21/22 Харків-Пас. — Трускавець
4:01 — №130/129 Ворохта — Кременчук
4:01 — №149/150 Чернівці — Полтава Півд
5:40 — №114/113 Львів — Лиман
5:40 — №142/141 Львів — Лиман
07:00 — ІС+ Дарниця — Дніпро
07:00 — ІС+ Дарниця — Львів
07:00 — ІС+ Дарниця — Харків
11:46 — №45/46 Ужгород — Краматорськ
13:09 — №114/113 Лиман — Львів
13:09 — №142/141 Лиман — Львів
14:07 — №749/750 Київ-Пас — Івано-Франківськ
14:25 — №769/770 Київ-Пас — Кам’янець-Подільський
14:25 — №757/758 Київ-Пас — Могилів-Подільський
15:02 — №55/56 Київ-Пас — Рахів
17:09 — №13/14 Київ-Пас — Солотвино
17:42 — №790/789 Київ-Пас — Кропивницький
17:42 — №792/791 Київ-Пас — Кременчук
18:30 — №81/82 Київ-Пас — Ужгород
19:06 — №43/44 Київ-Пас — Івано-Франківськ
19:13 — №67/68 Київ-Пас — Варшава
19:48 — №95/96 Київ-Пас — Рахів
20:12 — №49/50 Київ-Пас — Трускавець
20:21 — №57/59 Київ-Пас — Ворохта
20:21 — №60/58 Київ-Пас — Чоп
21:07 — №38/37 Київ-Пас — Запоріжжя-1
21:08 — №29/30 Київ-Пас — Ужгород
21:15 — №105/106 Київ-Пас — Одеса-Головна
21:22 — №98/97 Київ-Пас — Ковель
21:28 — №76/75 Київ-Пас — Кривий Ріг-Головний
21:33 — №130/129 Кременчук — Ворохта
21:33 — №149/159 Полтава Півд — Чернівці
21:50 — №15/16 Харків-Пас. — Рахів
21:50 — №17/18 Харків-Пас. — Ужгород
22:22 — №7/8 Київ-Пас — Чернівці
22:27 — №45/46 Краматорськ — Ужгород
22:37 — №91/92 Київ-Пас — Львів
22:49 — №138/137 Хмельницький — Лиман
23:46 — №771/772 Київ-Пас — Хмельницький

✅Рейси по ст. Одеса
14:15 — №25/26 Одеса-Головна — Рахів
18:13 — №78/77 Одеса-Головна — Ковель
18:22 — №38/36-35/37 Одеса-Головна — Пшемисль
19:20 — №90/89 Одеса-Головна — Краматорськ
20:49 — №136/135 Одеса-Головна — Чернівці
21:31 — №12/11 Одеса-Головна — Львів
22:03 — №105/106 Одеса-Головна — Київ-Пас
22:25 — №8/7 Одеса-Головна — Харків-Пас.

✅Рейси по ст. Полтава
5:53 — №90/89 Краматорськ — Одеса-Головна
6:03 — №90/89 Одеса-Головна — Краматорськ
6:03 — №17/18 Ужгород — Харків-Пас.
6:03 — №15/16 Рахів — Харків-Пас.
7:27 — №8/7 Одеса-Головна — Харків-Пас.
8:33 — №44593 Івано-Франківськ — Краматорськ
15:21 — №149/159 Полтава Півд — Чернівці
17:20 — №15/16 Харків-Пас. — Рахів
17:20 — №17/18 Харків-Пас. — Ужгород
23:20 — №44593 Краматорськ — Івано-Франківськ
23:42 — №8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна
23:44 — №138/137 Лиман — Хмельницький

✅Рейси по ст. Харків
3:46 — №114/113 Лиман — Львів
3:46 — №142/141 Лиман — Львів
5:40 — №114/113 Львів — Лиман
12:06 — №45/46 Краматорськ — Ужгород
14:00 — ІС+ Харків – Львів
15:09 — №15/16 Харків-Пас. — Рахів
15:09 — №17/18 Харків-Пас. — Ужгород
19:27 — №795/796 Харків-Пас. — Дніпро
20:15 — №21/22 Харків-Пас. — Трускавець
20:35 — №138/137 Лиман — Хмельницький
21:08 — № 1/2 Краматорськ — Івано-Франківськ
21:43 — №8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна
22:11 — №90/89 Краматорськ — Одеса-Головна

✅Рейси по ст. Вінниця
0:23 — №105/106 Київ-Пас — Одеса-Головна
2:33 — №771/772 Київ-Пас — Хмельницький
3:52 — №105/106 Одеса-Головна — Київ-Пас
4:32 — №49/50 Трускавець — Київ-Пас
9:01 — №138/137 Лиман — Хмельницький
17:15 — №769/770 Київ-Пас — Кам’янець-Подільський
19:38 — №138/137 Хмельницький — Лиман
23:14 — №49/50 Київ-Пас — Трускавець
4:45 — №38/37 Київ-Пас — Запоріжжя-1
5:37 — №86/85 Львів — Запоріжжя-1
5:37 — №88/87 Ковель — Запоріжжя-1
6:23 — №795/796 Дніпро — Харків-Пас.
9:12 — № 5/6 Рахів — Запоріжжя-1
14:26 — №42/41 Дніпро — Трускавець
16:34 — №44717 Запоріжжя-1 — Рахів
17:49 — №86/85 Запоріжжя-1 — Львів
17:49 — №88/87 Запоріжжя-1 — Ковель
23:11 — №37/38 Запоріжжя-1 — Київ-Пас

✅Рейси по ст. Запоріжжя
12:20 — №120/119 Запоріжжя-1 — Львів
14:45 — №44717 Запоріжжя-1 — Рахів
16:05 — №86/85 Запоріжжя-1 — Львів
16:05 — №88/87 Запоріжжя-1 — Ковель
21:38 — №37/38 Запоріжжя-1 — Київ-Пас

Додаткові евакуаційні рейси будуть призначатися протягом дня з урахуванням реального пасажиропотоку, втім вже зараз можемо анонсувати наступне:

✅Краматорськ

Поїзд 255/256 Краматорськ – Самбір, 13 вагонів, 11:00


✅Харків
Поїзд 229/230 Харків – Ужгород, 21 вагон, 09:40
✅Дніпро
П. 228/227 Дніпро – Чоп, 18 вагонів, 12:00
✅Кривий Ріг
Поїзд 223/224 Кривий Ріг – Львів, 12 вагонів, 11:00
Поїзд 219/220 Кривий Ріг – Чоп, 15 вагонів, 14:50
✅Одеса
Поїзд 238/237 Одеса – Ужгород, 19 вагонів, 22:32
✅Житомир
Поїзд Житомир – Бердичів – Львів, посадка з 11:00 та 13:00

А цілісний перелік міжнародних евакуаційних рейсів на 12 березня виглядатиме так:
🚆Польща
№ 7603/7604 Львів – Пшемисль о 00:40;
№ 7605/7606 Львів – Пшемисль о 05:27;
№35/36 (Одеса) Львів – Пшемисль о 07:10;
№ 7607/7608 Львів – Пшемисль о 08:52;
№ 907/908 Дніпро – Хелм о 10:30;
№ 7609/7610 Львів – Пшемисль о 12:12;
№ 7611/7612 Львів – Пшемисль о 15:40;
№ 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм №910/909);
№ 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55.
🚆Угорщина
Зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсують 9 пар поїздів. Також о 12:30 з вокзалу м. Мукачево вирушає поїзд формування Угорської залізниці до Будапешта.
🚆Словаччина
№ 8661 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице вирушатиме об 11:35 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 13:49;
№ 961 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице відправленням о 16:50 і прибуттям о 18:13.
🚆Румунія
Евакуаційний маршрут Одеса — Тульча о 23:23 з одеського вокзалу до Ізмаїла з пересадкою на катер до Тульчі. Прибуття до Румунії о 10:30.